שם:
טל':
אימייל:
 

הלוואה מהירה

במאמר זה תוכל ללמוד הכל על הלוואה מהירה של כל סכום לכל מטרה. מטרת מאמר זה היא לחשוף אותך לשוק ההלוואות, ולדעת מה נדרש לבדוק בכל סוג של הלוואה בטרם מחליטים ללכת במסלול שלה. המאמר יציג לכם מספר פרמטרים לבדיקה בנושא הלוואה מהירה. אנו בטוחים כי קריאת מאמר זה תסב לכם ידע רב בנוגע ללקיחת הלוואה מהירה, ידע אשר יגרום לכם לדעת מתי ההלוואה נדרשת ומתי הבנק עתיד לחגוג עליכם בעסקה שלא תשתלם לכם:

בדיקת ריבית ההלוואה
חישוב הריבית למשכנתא - ריבית ההלוואה היא הפרמטר הראשון שיש לבדוק. זהו מחיר הכסף שהלוותם. אם תלוו סכום כסף מסוים, תגלו שאתם לא מחזירים אותו אלא ערך גבוה יותר בכמה אחוזים. ההפרש בין שני הערכים הוא הריבית, והוא הפרמטר החשוב ביותר לבדיקה, בשל היותו המחיר של העסקה, כאמור. לשם כך, אין להסתפק רק בפנייה לבנק שלכם. יש לבחון אפשרויות להלוואות חוץ בנקאיות – העיקר ששירות הלוואה מהירה שתצרכו יכיל, בסופו של דבר, את הריבית הנמוכה ביותר שתוכלו להשיג.
בדיקת תנאי ההחזר
חשוב לעבור על לוח הסילוקין של ההלוואה ולבחון מהם תנאי ההחזר הצפויים: כיצד תוחזר ההלוואה? האם תהיו מסוגלים להחזיר כל חודש סכום זה? האם ניתן למחזר את ההלוואה במקרה של קשיים בדרך? חשוב לוודא זאת מול הבנק בטרם החתימה על עסקת הלוואה מהירה.
בדיקת קניית המוצר לשמו נכנסתם להלוואה
חשוב לבדוק מול ספק המוצר שלכם: המכונית, הרחבת הבנייה וכו' – מהם תנאי התשלום אליו. ייתכן ולא תזדקקו להלוואה של כל הסכום אלא רק של חלקו בשל תנאי תשלום נוחים שיציג הספק. לכן, בטרם תיגשו לדבר עם הבנק, דברו עם הספק. לא תאמינו לאלו הפתעות תוכלו לצפות ממנו. ניתן למצוא היום חברות מכוניות אשר מאפשרות תנאי תשלום מרובים הפרוסים על פני עשרות שנים עם ריבית נמוכה ביותר השואפת לתשלומים שווים הרמטית.
בדיקת המצב בשוק
הן נטילת ההלוואה והן ההחזר תלויים בראש ובראשונה בעבודה השכירה או העצמאית שלכם. השוק נמצא ברובו במצב של אי ודאות, אך חשוב לבדוק את המצב בשוק ולהתייעץ עם כלכלנים. ייתכן והעולם המערבי ובפרט ישראל – עומדים בפני שוקת שבורה של מיתון, ובמצב זה כמובן שלא יהיו לכם לקוחות מה שלא יאפשר לכם להחזיר את ההלוואה. רק בוודאות של 70-80% על מצב שוק יציב ניתן לחשוב על הלוואה מהירה בין אם בנקאית ובין אם היא חוץ בנקאית.