שם:
טל':
אימייל:
 

הלוואות ללא ערבים

הלוואות ללא ערבים הפכו להיות פופולריות בשנים האחרונות. מדובר בהלוואה כמו שהיא נשמעת שהיא נלקחת ללא צורך בערבים. הלוואה ללא ערבים היא ההלוואה של "הדור השני" היות והרבה אנשים בעבר, ניכוי מהלוואות שהיו ערבים להם לחברים או בני משפחה.  יש חברות אשראי ובנקים המעניקים הלוואות ללא ערבים ההלוואה ניתנת על סמך היסטוריה של אשראי שהיא איכותית של מבקש ההלוואה.  ההלוואה, ברגע שתאושר, תעבור ישירות לחשבון הבנק ולא תהיה כרוכה בתשלומים גבוהים. בנקים יעניקו הלוואות ללא ערבים רק ללקוחות שיש להם יציבות כלכלית ומכניסים לבנק משכורות קבועות בכל חודש. יש לבחור רק מוסדות מורשים על מנת לקבל הלוואות ללא ערבים ולהימנע מלהיכנס בטעות לחברות שמלוות כמו למשל השוק האפור. חשוב כי החברה או הגוף שמלווה יהיה מוכר מטעם משרד האוצר.

הלוואות ללא ערבים לסטודנטים
עד לפני כמה שנים היה קשה לקבל הלוואות ללא ערבים עבור סטודנטים ללא עזרה משפחתית. סטודנטים התקשו לגייס את הסכום לשכר הלימוד שלהם. היום, שוק ההלוואות כבר נפתח גם כבור הסטודנטים והתחרות בשוק ההלוואות היא גדולה. בדרך כלל בנק בו מתנהל החשבון של הסטודנט, יוכלו להעניק לו הלוואה ללא ערבים. יש כמה קריטריונים עבור הלוואה זו, כמו למשל סכום של משכורת קבועה כמו 3,000 ש"ח בחודש וזאת במשך שנה. יש סטודנטים שבודקים גם עבור הלוואות ממשלתיות. יש גופים שמציעים הלוואות והסטודנט יוכל לשלם עבורן רק בתום הלימודים.
מדוע כדאי להתייעץ עם יועץ הלוואות?
יש אתרים באינטרנט שמציעים השוואות של בין מסלול הלוואות וכך תוכלו לדעת באיזו ריבית ניתן לקבל את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר. בדרך כלל מדובר רק על הלוואות ללא ריבית. ישנם יועצי הלוואות שעוזרים לקהל שונה של אנשים כמו אנשים פרטיים, סטודנטים ועוד המעוניינים ייעוץ לגבי הלוואה או סכומים מסוימים שהם מעוניינים לקחת. יועץ הלוואות, יוכל לחסוך כסף רב עבור כל סטודנט או לווה אפילו אם השירות כרוך בתשלום. חשוב תמיד להתייעץ לפני לקיחת הלוואה ולברר היטב מי מטרתה. יועצי ההלוואות ישמחו לייעץ ללווים וכך תוכלו לדעת איזו הלוואה תהיה הכי משתלמת עבורכם.