שם:
טל':
אימייל:
 

ייעוץ פיננסי

בעשרים השנים האחרונות, אנו עדים לתהפוכות של ממש בתחום הפיננסי. היום אנו חשופים למידע יותר עדכני וכל מיני פרסומות והצעות בתחום ההשקעות, הליסינג, חסכונות ומתן אשראי, הלוואות ועוד. כל ההתעסקות עם המצב הכלכלי , הולידה את הצורך של ייעוץ פיננסי  בתחומים השונים. היום יש הרבה מאוד יועצים פיננסים והמקצוע הזה רק הולך ומתפתח עם הזמן. יש כאלה המעוניינים  ללמוד ייעוץ פיננסי, רק בגלל שיוכלו להבין את המושגים השונים בכלכלה או את האפשרות שיוכלו לשוחח עם יועצים פיננסיים מבלי שידברו אליהם שפה שלא תהיה להם מובנת.  בגלל שלהרבה אנשים אין תובנה בעולם הכלכלה, הם פונים לקבלת ייעוץ פיננסי במגוון תחומים גם בתחום העסקי וגם בתחום הפרטי.

מה מייעץ לכם היועץ הפיננסי?
ייעוץ פיננסי הוא שירות שלא ניתן היה למצוא אותו לפני הרבה שנים, כי העולם הפיננסי לא היה מפותח כמו היום. פעם אנשים אפילו לא היו להם חשבונות בנק והם היו מסתירים את הכסף שלהם בבית. היום  ניתן לקבל ייעוץ פיננסי בתחום השקעות, קופות גמל, חסכונות, ניהול נכון של עסק או משק בית ועוד אם אתם מבולבלים מהמצב הכלכלי של היום, ואינכם יודעים בדיוק מה לעשות כי אתם נקלעתם למשבר כלכלי, כדאי אולי שתפנו ליועץ פיננסי על מנת שיוכל להוציא אתכם מהסבך ומהבלבול.. רובנו איננו יודעים להתנהל מול מצבי לחץ שונים כמו למשל בעת פיטורים או פרישה מהעבודה. גם בצד הפסיכולוגי של העניין יש לטפל אבל כמובן שגם בצד הפיננסי.
כיצד ייעוץ פיננסי יחסוך לנו בהוצאות?
במקום להתחיל להתרוצץ לכל מיני רשויות או ללמוד בעצמנו להתמודד מול מצבים חדשים בתחום הפיננסי, כאשר אנו ניגשים לקבלת ייעוץ פיננסי, אנו חוסכים לעצמנו הרבה זמן וכסף, כי היועץ הפיננסי מראה לנו איך להתמודד בדרכים החדשות מול מציאות מסוימת ואנו מקבלים את הכלים הנכונים להתמודד עמם. הרבה אנשים היום מבינים כי ייעוץ פיננסי הוא משהו שחייבים להיות מודעים לו ולכן המקצוע הזה הפך להיות מאוד מבוקש בשנים האחרונות במיוחד לאור המצב הכלכלי שדורש התמודדות נכונה עם מצבים חדשים שהם מוזרים לנו.